Personal

Lärare, lärarassistenter och vaktmästare

Johanna Togelid johanna.togelid@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Ilirijana Azizi ilirijana.azizi@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Marcus Persson marcus.persson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Aino Ström aino.strom@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Jennie Friberg jennie.friberg@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Helen Scott helen.scott@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Julia Fjellström julia.fjellstrom@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Josefin Dimovski josefin.dimovski@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Marie Hägg marie.hagg@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Mitra Alexandersson mitra.alexandersson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Patricia Laszlo patricia.laszlo@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Ehsan Zohrevand ehsan.zohrevand@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Samuel Åhsberg samuel.ahsberg@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Elnaz Naziri elnaz.naziri@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Sandra Nisu sandra.nisu@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Tuva Ljung tuva.ljung@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Anna-Karin Gustavsson anna-karin.gustavsson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Sara Berg sara.berg@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Lovisa Van Reis (föräldraledig) lovisa.van.reis@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Therese Eriksson therese.eriksson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Ana Begenisic ana.begenisic@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Niklas Johansson niklas.johansson@cubenutbildning.se

031-3896200

Catherine Batejat catherine.batejat@cubenutbildning.se

031-3896200

Arash Nosrati arash.nosrati@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Gyongyi Szekeres gyongui.szekeres@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Saleem Al-ameri Saleem.alameri@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Catharina Wede catharina.wede@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Coacher

Meryem Bahno meryem.bahno@cubenutbildning.se

031-389 62 09

Lotta Smideborn lotta.smideborn@cubenutbildning.se

031-389 62 10

Mario Jadonic mario.jadonic@cubenutbildning.se

031-389 62 17

Kenny Engelbrektsson kenny.engelbrektsson@cubenutbildning.se

031-389 62 14

Fariba Kanani fariba.kanani@cubenutbildning.se

031-389 62 08

Bella Selassie bella.selassie@cubenutbildning.se

0701-60 94 44

Studieservice

Mana Esterwind mana.esterwind@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Kawsar Malla kawsar.malla@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Bojana Malcic bojana.malcic@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Studieresursteam

Kurator Carina Raneryd carina.raneryd@cubenutbildning.se

031-389 62 07

Specialpedagog Dzenita Musli dzenita.musli@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Studie- och yrkesvägledare

Rebecca Nilsson rebecca.nilsson@arbvux.goteborg.se

073-910 20 15

Sarah Lindén sarah.linden@arbvux.goteborg.se

072- 85 53 911

Kvalitet och Utveckling

Lena Johannesson lenamjohannesson@comhem.se

Bengt- Inge Bengtsson bengt-inge.bengtsson@cubenutbildning.se

0734-225551

Elever berättar

Alrazaz, Mohamad Mahfouz

Jag blir lyssnad på och jag har fått mycket kunskaper för mitt framtida yrke.

Adan, Salmo Ahmednoor

Detta är den bästa tiden i mitt liv, vi är som en familj och lärarna är mycket trevliga. De förstår oss elever och vad vi har för behov. De är de finaste!

Veronika Gerasimova

– Från början var jag rädd för att prata svenska men lärarna på Cuben utbildning lärde mig att tro på mig själv. Dom visade att jag kunde och att det fanns möjligheter, det vara bara att ta dem!

Fler elevberättelser

Hitta hit

Regnbågsgatan 7 Buss 55, 45, 16, 99, 158, 510  Hållplats Regnbågsgatan

Här erbjuder vi sfi, grundläggande kurser, vård och omsorgs utbildning samt stöd och matchning.

Besöksadress

Regnbågsgatan 7, 417 55 Göteborg