Personal Göteborg

Lärare, lärarassistenter och vaktmästare

Johanna Togelid (föräldraledig) johanna.togelid@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Ilirijana Azizi ilirijana.azizi@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Marcus Persson marcus.persson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Jennie Friberg jennie.friberg@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Helen Scott helen.scott@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Julia Fjellström julia.fjellstrom@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Josefin Dimovski josefin.dimovski@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Marie Hägg marie.hagg@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Mitra Alexandersson mitra.alexandersson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Patricia Laszlo patricia.laszlo@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Ehsan Zohrevand ehsan.zohrevand@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Samuel Åhsberg samuel.ahsberg@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Johan Persson johan.persson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Sandra Nisu sandra.nisu@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Tuva Ljung tuva.ljung@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Sara Berg sara.berg@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Lovisa Van Reis (tjänstledig) lovisa.van.reis@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Therese Eriksson therese.eriksson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Ana Begenisic ana.begenisic@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Niklas Johansson (föräldraledig) niklas.johansson@cubenutbildning.se

031-3896200

Catherine Batejat catherine.batejat@cubenutbildning.se

031-3896200

Ville Haikonen ville.haikonen@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Gyongyi Szekeres gyongui.szekeres@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Saleem Al-ameri (vaktmästare) Saleem.alameri@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Lotten Persson lotten.persson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Trude Ludwigsen trude.ludwigsen@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Paula Johansson paula.johansson@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Hallfridur Helgadottir hallfridur.helgadottir@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Coacher

Meryem Bahno meryem.bahno@cubenutbildning.se

031-389 62 09

Marduk Gulo marduk.gulo@cubenutbildning.se

031-389 62 10

Mario Jadonic mario.jadonic@cubenutbildning.se

031-389 62 17

Bella Selassie bella.selassie@cubenutbildning.se

0701-60 94 44

Bodil Andersson (handledare/coach) bodil.andersson@cubenutbildning.se

0707-280220

Jennifer Bahno (handledare/coach) jennifer.bahno@cubenutbildning.se

0704-820068

Studieservice

Mana Esterwind (föräldraledig) mana.esterwind@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Kawsar Malla kawsar.malla@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Bojana Malcic bojana.malcic@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Edina Turkes edina.turkes@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Studieresursteam

Kurator Carina Raneryd carina.raneryd@cubenutbildning.se

031-389 62 07

Dzenita Musli, Specialpedagog dzenita.musli@cubenutbildning.se

031-389 62 00

Paula Johansson paula.johansson

031-389 62 00

Studie- och yrkesvägledare

Linnéa Edsand linnea.edsand@arbvux.goteborg.se

070-03 98 471

Sarah Lindén sarah.linden@arbvux.goteborg.se

072- 85 53 911

Kvalitet och Utveckling

Lena Johannesson lenamjohannesson@comhem.se

Bengt- Inge Bengtsson bengt-inge.bengtsson@cubenutbildning.se

0734-225551

Elever berättar

Jag blir lyssnad på och jag har fått mycket kunskaper för mitt framtida yrke.

Detta är den bästa tiden i mitt liv, vi är som en familj och lärarna är mycket trevliga. De förstår oss elever och vad vi har för behov. De är de finaste!

– Från början var jag rädd för att prata svenska men lärarna på Cuben utbildning lärde mig att tro på mig själv. Dom visade att jag kunde och att det fanns möjligheter, det vara bara att ta dem!

Fler elevberättelser

Hitta hit

Regnbågsgatan 7, Buss 16, 31 ,45, 58, 99 eller 121 hållplats Regnbågsgatan

Här erbjuder vi sfi, grundläggande- gymnasiala kurser, vård och omsorgs utbildning samt stöd och matchning.

Besöksadress

Regnbågsgatan 7, 417 55 Göteborg